Rozcestík Seriály Winx Club

13. listopadu 2012 v 21:03
Čekají na Tebe Bloom, Stella, Flora, Musa, Tecna i Aisha!
Nejsou to jen obyčejné holky, jsou to víly z pohádkových světů! Každá je jiná, se svými unikátními schopnostmi i povahou…
Přidej se k těmto nerozlučným kamarádkám a prožij s nimi neopakovatelná dobrodružství… ať už jsou ve škole, doma nebo soupeří se zlými čarodějnicemi, které jim jejich kamarádství závidí!
Seriál Winx Club má své kořeny v Itálii. Jeho zakladatelem je Iginio Straffi, který chtěl vytvořit seriál pro dívky jako protipól animovaným seriálům pro kluky.
Seriál má momentálně čtyři řady. U nás běží Winx Club na televizi Barrandov a to v rámci pořadu Animáček vždy v podvečer před šestou hodinou a to ve všední dny. Výhledově se producenti chystají vytvořit také pátou a šestou sérii, takže se určitě máme na co těšit.
 


Aktuální články

Reklama
http://icons.iconarchive.com/icons/creative-freedom/shimmer/128/Warning-icon.png UPOZORNĚNÍ / WARNING !
Vše je chráněno autorským právem! Je zákázáno cokoliv kopírovat, či napodobovat. Rovněž nepiště urážlivé komentáře, či vulgarismy, nikdo na to není zvědavý. Samozřejmě upřímnou kritiku či slušně vyjádřenou nespokojenost snesu, ale nic jako urážení apod nezůstane beztrestné. Taktéž i kopírování či napodobování, jakmile najdu nějakou věc z mého blogu beze zdroje a mého souhlasu, bezmilostně nahlašuji, ať jsi kdo jsi!