Informace o Floře

20. října 2012 v 16:56
Flora se narodila 1.března, tedy v den ,kdy se probouzí příroda.pochází z planety Limphea.Její vílí jméno je Dryad.Chdí do stejné školy jako ostatní hholky WINX a snaží se být vždy pilná a dochvilná studentka.
Flořinou láskou jsou květiny. Její pokoj vypadá jako jedna velká zahrada. Bez přírody moc dlouho nevidrží. Nejvíce je pyšná na svou masožravku, jejíž druh sama vymyslela. Flora má ráda pořádek, mír a klid. Je taková tichá, ale hodná a myslí věci opravdu upřímě. Lidé o ní říkají, že je milá, hodná, pilná, ochotná, klidná, vděčná,oblíbená, pečlivá ale nerozhodná.Flora není, i když by to na první pohled mohlo vypadat, ctižádostivá.
Má velký problém s rozhodováním,ale kamarádky jí vždy dobře poradí. Má ráda učení a snaží se dělat věci vži jak nejlépe jdou.
Flora je víla květin. Flora má také svou malou vílku Pixis jménem Chatta.

Dosažené proměny: Magic Winx, Charmix, Enchantix, Believix
Vílí protějšek: Helia
Vzhled:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
http://icons.iconarchive.com/icons/creative-freedom/shimmer/128/Warning-icon.png UPOZORNĚNÍ / WARNING !
Vše je chráněno autorským právem! Je zákázáno cokoliv kopírovat, či napodobovat. Rovněž nepiště urážlivé komentáře, či vulgarismy, nikdo na to není zvědavý. Samozřejmě upřímnou kritiku či slušně vyjádřenou nespokojenost snesu, ale nic jako urážení apod nezůstane beztrestné. Taktéž i kopírování či napodobování, jakmile najdu nějakou věc z mého blogu beze zdroje a mého souhlasu, bezmilostně nahlašuji, ať jsi kdo jsi!