Říjen 2012

Náběr AFFS

21. října 2012 v 7:59

Jméno:

Blog:

Proč chceš spřátelit?


Ráda spřátelím :)))

Informace o vílách Winx

21. října 2012 v 7:54


Rozcestík Bloom

21. října 2012 v 7:50
(Charmix, Magic Charmix)


(Speedix, Tracix, Zoomix, Sophix, Lovix)

(Sirenix)
Víly-WINX

20. října 2012 v 17:06

Bloom

Stella

Flora

Musa

Tecna

Layla/Aisha

Winx Club, to je skupina nerozlučných kamarádek! Každá je jiná, nejen svou povahou, ale také magickými schopnostmi a dovednostmi. Poznej jejich tajemství a uvidíš, že je jedna z nich přesně jako TY!

Informace o Layle

20. října 2012 v 17:01
Layla se narodila 15.června. Je jí 16 let a její vílí jméno je Chimera. Pochází z planety Andros,kde je princeznou.Layla má oba rodiče královského původu. Je nově příchozí do klubu Winx. Winx ji zachránili ze zajetí z nepřátelského hradu Dakar, kde byla vězněna. Od té doby již patří do skvělé party Winx a chodí s nimi do jedné vílí školy.
Layla je velmi sportovně založená dívka.Mahodně velkou výdrž a jeden z jejich nejhlavnějších koníčku je být fit, tedy udržovat se ve formě.Lidé o ní říkají ,že je hrdá a rozhodná.Layla je pyšná na to,že se nebezpečí staví čelem. Ale bojí se tmy a otevřeného vesmíru.....
Layla má moc užívat specialní síly k manipulaci s Morfixem, což je speciální růžová tekutina, která může měnit svůj tvar kdykoli chce. Jedna z jejích perfektních dovedností na Aflea Collige jí umožní kontrolovat všechny proměny. Laylina vílka Pixie se jmenuje Piff a je moooooc líná, téměř vše prospí.....Smějící se

Dosažené proměny: Magic Winx, Charmix, Enchantix, Believix
Vílí protějšek: Nabu
Vzhled:

Informace o Muse

20. října 2012 v 17:00
Musa se narodila 30.května.Je jí 16 let a pochází z planety hudby Melodi.Její vílí jméno je Goblin.Její matka je slavná zpěvačka a její otec je také velmi slavný pianista.Musa byla prostě od malička obklopena hudbou.Chodí do stejné vílí školy jako ostatní WINX.
Musin největší koníček je hudba.Jak vokální ,tak instrumentální.Miluje hru na hudební nástroje.Nejradši má flétnu.Velmi ráda hraje sama v ložnici.
Musa také velmi krásně zpívá a má velké taneční nadání.Jejími nejoblíbenějšími tanci jsou hip-hop,latinsko-americké tance ,disco,techno a balet.Je velmi společenská a ráda se baví s přáteli.Moc ráda pořádá se Stellou školní koncerty. Je hodně tolerantní má ráda všechny druhy hudby.
Musina vílka Pixis se jmenuje Tune.Musa vládne silám hudby

Dosažené proměny: Magic Winx, Charmix, Enchantix, Believix
Vílí protějšek: Riven
Vzhled:

Informace o Tecně

20. října 2012 v 16:59

Tecna se narodila 16.prosince a je jí 16 let.Pochází z planety Zenith ,jejíž kouzlo je založeno na technických poznatcích.Její vílí jméno je Tritoh.Také navštěvuje Alfeu vílí školu spolu s ostatními WINX.Tecna řeší problémy velmi logicky.
Tecna je už od mala blázen do techniky.Ve volném čase se věnuje bádání a objevování mnových věcí.Její pokoj je jedna velká vědecká laboratoř.Pro odreagování si zahraje vždy nějakou tu videohru.Tecna je velmi logicky založená dívka.Občas nedává průchod svým pocitům.Takže to vypadá jako by byla kus ledu.....
Ale není tomu tak pod drsnou slupkou se skrývá velmi citlivé já.Lidé o ní říkají,že je přesná ,logická,spolehlivá a velmi zapálená pro jakoukoli věc.Tecna také moc miluje sport a vědě uspůsobila i svůj zevnějšek.
Tecna má sílu techniky. Tecnina vílka Pixies se jmenuje Digit. K Tecně se hodí jak jménem, tak i vzhledem.

Dosažené proměny: Magic Winx, Charmix, Enchantix, Believix
Vílí protějšek: Timmy
Vzhled:

Infiormace o Stelle

20. října 2012 v 16:58
Stella pochází ze Solárie, země kde nikdy neprší. Jako malá dostala dar kouzlit pomocí světla a slunce. Na veřejnosti se prezentuje jako krásná, sebevědomá a nebojácná dívka. Její jedinou slabinou je Specialista jménem Brandon, který jí doslova odzbrojil. Jako první se seznámila s Bloom která jí zachránila život. Její členství ve Winx Clubu občas kolísá, ale nikdo jí to nemá za zlé. Je to taková Winx princeznička, kterou mají ale všichni rádi. Krásu dnů strávených v Alfii ale kazí fakt, že se její rodiče, král a královna Solárie, rozvádějí...
Dosažené proměny: Magic winx, Charmix, Enchantix, Believix
Vílí protějšek: Brandon
Vzhled:

Informace o Floře

20. října 2012 v 16:56
Flora se narodila 1.března, tedy v den ,kdy se probouzí příroda.pochází z planety Limphea.Její vílí jméno je Dryad.Chdí do stejné školy jako ostatní hholky WINX a snaží se být vždy pilná a dochvilná studentka.
Flořinou láskou jsou květiny. Její pokoj vypadá jako jedna velká zahrada. Bez přírody moc dlouho nevidrží. Nejvíce je pyšná na svou masožravku, jejíž druh sama vymyslela. Flora má ráda pořádek, mír a klid. Je taková tichá, ale hodná a myslí věci opravdu upřímě. Lidé o ní říkají, že je milá, hodná, pilná, ochotná, klidná, vděčná,oblíbená, pečlivá ale nerozhodná.Flora není, i když by to na první pohled mohlo vypadat, ctižádostivá.
Má velký problém s rozhodováním,ale kamarádky jí vždy dobře poradí. Má ráda učení a snaží se dělat věci vži jak nejlépe jdou.
Flora je víla květin. Flora má také svou malou vílku Pixis jménem Chatta.

Dosažené proměny: Magic Winx, Charmix, Enchantix, Believix
Vílí protějšek: Helia
Vzhled:
http://icons.iconarchive.com/icons/creative-freedom/shimmer/128/Warning-icon.png UPOZORNĚNÍ / WARNING !
Vše je chráněno autorským právem! Je zákázáno cokoliv kopírovat, či napodobovat. Rovněž nepiště urážlivé komentáře, či vulgarismy, nikdo na to není zvědavý. Samozřejmě upřímnou kritiku či slušně vyjádřenou nespokojenost snesu, ale nic jako urážení apod nezůstane beztrestné. Taktéž i kopírování či napodobování, jakmile najdu nějakou věc z mého blogu beze zdroje a mého souhlasu, bezmilostně nahlašuji, ať jsi kdo jsi!